top of page
smart-home.jpg

Chytré domy

white-pattern-1_edited.jpg

Získejte kompletní řešení pro chytré domy s našimi projekty řízení LED osvětlení a osvětlení.

Chcete mít chytrý dům podle svých představ? My vám v tom rádi pomůžeme! Společně probereme vaše nápady a navrhneme nejlepší řešení pro vaši domácnost. Od řídící jednotky, čidel, ovládacích prvků až po LED osvětlení - s námi budete mít vše kompletně vyřešeno. Navíc vám připravíme přehledný rozpočet, aby vše bylo jasné a bez překvapení. Naše profesionální týmy zajistí dodání a instalaci produktů, takže si užijete chytrý dům bez starostí. 

chytry-dum.jpg
telefon - smart-home.jpg
smart-house.jpg

CHYTRÉ DOMY - KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ S NAŠIMI PROJEKTY OSVĚTLENÍ

Nabízíme kontrolu a opravy projektů pro chytré domy.

Potřebujete projekt pro chytrý dům, ale nejste si jistí, která firma je opravdu spolehlivá? Nenechte se zklamat - mnohokrát jsme již řešili situace, kdy krásný a moderní chytrý dům byl nedokončený nebo špatně navržený. Tato varianta je ta nejhorší, protože klient zaplatí někomu, kdo projekt podcení a potom není například dostatek místa v rozvaděči – tady nastává problém, kdy se musí vše vysekat a začít úplně od začátku. Tyto problémy lze snadno předejít tím, že se poradíte s námi - odborníky na projekty pro chytré domy a inteligentní budovy. Kontaktujte nás a získáte kvalitní a spolehlivé řešení.

Projektování a návrhy řídících (ovládacích) soustav

Navrhneme, spočítáme a dodáme Vám celý ovládací systém pro inteligentní budovy nebo chytré domy.

Nejste v tom sami

Nejste v tom sami

Projekt haly pro hyundai motors

Projekt haly pro hyundai motors

Projekt haly pro hyundai motors

Projekt haly pro hyundai motors

Projekt haly pro hyundai motors

Projekt haly pro hyundai motors

Projektování chytrých domů
a inteligentních budov

Celkový přehled o technologiích budovy a možnost změnit jejich automatický chod lze jednoduše z jednoho místa na dotykových panelech. Pro snadné ovládání lze použít tablet, dotykový telefon a pro zasílání informačních nebo ovládacích povelů formou SMS i klasický mobilní telefon.

  • automatizace budov

  • měřění a regulace

  • audio a videodistribuce

  • ovládání veškerých komponent ze vzdáleného místa

projektovani.jpg

Od minimálního ovládání až po kompletně on-line ovládaný chytrý dům - naše chytré domy jsou navrženy tak, aby splnily všechny vaše potřeby!

Při projektování chytrých domů se detailně seznámíme s vašimi představami, potřebami a očekáváními ohledně toho, co od svého domu chcete a budete chtít v budoucnu.


Navrhneme Vám možnosti podle Vašich očekávání a doporučíme chytrý ovládací systém, aby byl plně funkční jak na začátku, tak i v budoucnu.


Spolupracujeme a navrhujeme chytré domy s inteligentními systémy LOXONE, CONTROL4, SLV atd.

Každý z těchto chytrých systémů je jedinečný a umí Vám vše přizpůsobit. Podle Vaší náročnosti lze ovládat nejen topení, osvětlení a žaluzie, ale také přístup na pozemek či do domu, dohled nad zabezpečovacím systémem a kamerami, ovládání přístupu k internetu, klimatizace atd...

Plánování pro chytré domy
a budovy

  1. Najděte ten správný ovládací systém pro Váš chytrý dům - to je klíčové.

  2. Zjistěte, co všechno chcete ovládat a jakým způsobem, abyste mohli vybrat správný systém pro Vás.

  3. Správně přiřaďte ovladač každému ovládanému prvku, abyste se nemuseli zdržovat s nevhodnými ovladači.

  4. Ujistěte se, že znáte všechny prvky, které budou potřeba pro přípravu a instalaci chytrého domu - to vám pomůže ušetřit čas a peníze.

  5. Nezapomeňte zvážit váš budget při investování do chytrého domu nebo systému.

Na základě těchto informací jsme pro Vás schopni navrhnout kvalitní řešení přímo pro Váš nový chytrý dům, byt nebo jakoukoli budovu.

planovani.jpg

REALIZACE - CHYTRÉ DOMY

Profesionální řešení a systémy pro chytré domy a inteligentní budovy

Všechny naše inteligentní systémy jsou nejen mezinárodně ověřené a plně funkční, ale také pečlivě vybíráme ty nejlepší řešení pro Vaše potřeby. Komunikujeme přímo s výrobci a profesionály, kteří jsou autorizováni pro montáže těchto systémů, abychom zajistili dokonalý výsledek. Věřte nám, že ne každý inteligentní systém je pro každého vhodný a nebo naopak některé ovládací systémy prostě nedostačují. Proto se při každém projektu nebo návrhu pro chytré domy pečlivě poradíme se všemi montážními firmami, abychom zajistili co největší efektivitu a rychlost. S námi máte jistotu, že se postaráme o vše od A do Z - od návrhu až po dokonalé finále, které přesně splní Vaše představy.

Neomezené možnosti ovládání: Chytré domy jsou schopny reagovat na cokoli si dokážete představit

Chytré domy a systémy jsou schopné ovládat vše co je s domem spojeno:
– Osvětlení, – Okna, – Dveře, – Přístupy, – Světlík, – Elektřinu, – Plyn, – Kamery, – Vodu, – Topení, – Žaluzie, – Hlavní uzávěry atd..

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo navštivte náš eshop

bottom of page