top of page
led-svetla-na-miru.jpg

Designové LED světlo

white-pattern-1_edited.jpg

Designové LED světlo a LED osvětlení na míru

Oslovte svůj prostor novým světlem! U nás získáte designové LED osvětlení na míru. Náš tým Vám vyrobí osvětlení, které bude přesně splňovat Vaše požadavky. A nejen to, naše produkty jsou plně kompatibilní s chytrými domy a dalšími inteligentními řídicími systémy.

Rádi pro Vás připravíme osvětlení na míru, které nejenže bude vypadat skvěle, ale také bude mít dlouhou životnost

a dokonalou funkčnost. Naše týmy vyrábějí světla s pečlivostí a precizností, aby splnily nejnáročnější normy a požadavky. Osvětlení, které si u nás objednáte, bude naprosto unikátní a přesně přizpůsobené Vašim potřebám a přání. Objednejte si své unikátní osvětlení ještě dnes!

led-gauc.jpg
led-svetla-na-miru.jpg
led-svetlo.jpg
led-svetla.jpg

DESIGN BUDOUCNOSTI

white-pattern-1_edited.jpg

Prvky designového
LED světla a osvětlení

Přinášíme Vám světelné designové prvky, které můžete umístit kamkoliv: do kufrů SDK, za garnýže, pod postele, do skříní nebo pod kuchyňské linky. Budete překvapeni, jaké efektní osvětlení můžou vytvořit! Ať už preferujete hlavní, nepřímé nebo noční osvětlení, my Vám jej navrhneme, vypočteme a dodáme - případně i namontujeme. Dejte nám šanci rozjasnit Váš domov.

osvetleni-prvky.jpg

Designové led světlo pod kuchyňskou linku

Chcete mít v kuchyni nejen dostatek světla, ale také světlo s vysokou intenzitou a přesností barev? Naše podlinková LED světla s vysokým CRI indexem jsou tím pravým řešením pro vaši kuchyňskou linku! S našimi světly se budete cítit pohodlně a bez bolestí očí a hlavy, a to i při náročné práci v kuchyni. Navíc naše designová LED světla s dotykovým ovládáním jsou skvělým doplňkem pro každou moderní kuchyni. Takže neváhejte a vytvořte si svou vlastní světelnou show ve vaší kuchyni s našimi podlinkovými LED světly!

kuchyn - svetla.jpg

Designové led světlo pod kuchyňskou linku s dotykovým ovládáním po celé délce svítidla.

designove-osvetleni.jpg

Vyrábíme a připravujeme také následující designová led světla:

  • Závěsná a podhledová světla do kanceláří

  • Kvalitní podlinkové světlo nejen s dotekovým ovládáním

  • Lineární světlo do kufrů SDK nebo za garnýže k efektnímu osvětlení oken záclon atd.

  • Světla a svítidla do polic k osvětlení stolů nebo dekoračnímu osvětlení

  • Také jiná světla na míru dle zadání

Kvalita osvětlení na míru

Rádi bychom Vám představili naše designová LED světla, která nejen že vynikají svou životností, ale také splňují vysoké nároky našich klientů. Každé světlo je speciálně navrženo na míru, aby co nejlépe vyhovovalo Vašim potřebám. S naší nabídkou různých možností svítivosti a vysokým CRI indexem zaručujeme nejlepší možné osvětlení pro Vaše oči. Proto neváhejte a zvolte ty nejlepší LED světla na trhu, která Vám poskytnou úžasnou životnost a perfektní osvětlení, které potřebujete!

Tím to nekončí ...

Spolupracujeme taky s mnoha světovými výrobci designového LED osvětlení pro větší výběr a mnohostrannost Vašeho řešení.

Hledáte něco speciálního, co jste našli třeba na internetu? Neváhejte nám o tom říct! S našimi zkušenými odborníky Vám rádi poradíme a navrhneme ať už jde o jednotlivé led světlo nebo kompletní designové osvětlení. Stačí nám poslat odkaz obrázku

a my se postaráme o to, abyste dostali produkty přesně podle Vašich představ. S námi získáte světelné řešení, které Vám bude dokonale vyhovovat a podtrhne Váš jedinečný styl.

kuchyn-osvetleni.jpg
bedroom - light.jpg
bottom of page