top of page
led-pasek.jpg

Led pásky a jejich využití

white-pattern-1_edited.jpg

Led pásky - více než jen dekorace!

Led pásky už nejsou jen pro dekorační účely! Díky moderním technologiím jsou dnes kvalitní led pásky na mnohem vyšší úrovni, takže se dají použít i jako hlavní led osvětlení. Naše led pásky s vysokým CRI a vysokou svítivostí splňují technické specifikace, které potřebujete pro osvětlení nejen komerčních prostor.

Naše led pásky a svítidla jsou oblíbená nejen v zahraničí, ale také mezi českými firmami a designovými studii. Důležité jsou pro nás nejen flexibilní návrhy, ale také kvalita a svižná dodací doba. Led pásky používáme nejen pro dekoraci, ale také jako efektní nebo hlavní osvětlení.

Vše od návrhu po instalaci se děje přímo u nás. Jsme schopni vyrobit a osvětlit téměř cokoli dle Vašich představ. Naše led pásky jsou pečlivě testovány v různých prostředích a mají velmi dlouhou životnost. Ukažte své prostory v novém světle s našimi výkonnými led páskami!

led-pasek.jpg
led-pasky.jpg
led-pasek.jpg

KVALITNÍ LED PÁSKY S VYSOKÝM CRI: NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠE OSVĚTLENÍ

LED pásky: Revoluce osvětlení, která ušetří peníze

Využijte sílu LED pásků a už se nikdy nevracejte k zastaralému osvětlení! Díky našim nejnovějším technologiím jsou naše LED pásky nyní výkonnější než kdy předtím. Už nemusíte kupovat LED pásky na základě výkonu - vybírejte na základě účinnosti

a ušetřete ještě více peněz.

Proč je lepší si vybírat na základě účinnosti namísto výkonu?

Je to hlavně z důvodu, že naše technologicky nové LED pásky již mají svítivost (účinnost) na mnohem vyšší úrovni, takže například 12W LED pásek který má 1050lm/m již nahradí 7W LED pásek, který svítí 1050lm/m a nejen to. Nově nabízíme mnohem více led pásků s vyšším CRI než standartní 80Ra, delší životnost a víc.

Přestože jsou LED pásky vyšších řad o něco dražší, při jejich použití ušetříte více peněz díky jejich nižší spotřebě elektrické energie. Navíc si můžete zakoupit levnější napájecí zdroj 12V nebo 24V, což v konečném důsledku přináší další úsporu. LED pásky vám tedy nejen pomohou ušetřit peníze na spotřebě energie, ale také na nákladech za napájení.

LED pásky pro hlavní osvětlení

Vybírejte z naší široké nabídky LED pásků s vysokou svítivostí

a skvělým podáním barev CRI, které jsou ideální pro komerční i domácí projekty. S naší ověřenou kvalitou, vysokou spolehlivostí a dlouhou životností, nabízíme všechny produkty za velmi příznivé ceny. U nás najdete to nejlepší osvětlení pro vaše potřeby!

LED pásky pro širokou škálu použití

Nabízíme rozsáhlý výběr LED pásků s různými výkony, účinnostmi a spektry světla, které jsou vhodné pro mnoho účelů - od hlavního osvětlení, přes pracovní a dekorační použití, až po noční LED světla. Použití těchto pásků je prakticky neomezené, a navíc si je můžete snadno přizpůsobit svým představám a potřebám, protože je lze snadno zkrátit a použít podle potřeby.

bottom of page